ШКОЛА ім. ЛЕОНТОВИЧА, м. НЕМИРІВ

Автор: Адміністрація сайту. Категорія: Допомога школам

ШКОЛА ім. ЛЕОНТОВИЧА

До благодійного фонду «ЦВІТ НАЦІЇ» звернулися представники загальноосвітньої школи із міста Немирів, Вінницької області. Через непростий фінансовий стан у цього навчального закладу було недостатньо обладнання для належного навчання учнів школи.

Школа I-III ступенів №4 (м. Тетіїв)

Автор: Адміністрація сайту. Категорія: Допомога школам

SvitanokМи хочемо дати нашим дітям найкращу освіту. Репетитори, курси, додаткові заняття в школі... Платимо шалені гроші за додаткову літературу та багато багато іншого. І нарікаємо на вчителів за неналежне навчання в школі, але ж варто тільки зрозуміти причину... Викладачі боряться з державою за забезпечення потрібним обладнанням або літературою для шкіл. Але, на жаль їх не чують, або не хочуть чути. На підтвердження до вище сказаного нам прийшов лист. Не пошкодуйте декількох хвилин на ознайомлення з ним і, можливо, у вас з'явиться бажання підсобити, нехай не цій школі - інший, новеньким / стареньким комп'ютером.

Фотокопія листа

Школа ім. К. Рокосовського №105

Автор: Адміністрація сайту. Категорія: Допомога школам

School #105У суботу, 18 грудня, відбувся з'їзд організації "Цвіт Нації". У з'їзді взяли участь Олександр Самарський, Роман Ільченко, Ольга Недашківська, а також школярі та викладачі школи ім. К. Рокосовського №105 (м. Київ).
Організаторами проекту були передані і встановлені комп'ютери. Учні школи з радістю взяли участь в облаштуванні комп'ютерного класу.

"Цвіт Нації" дуже дякує людям, які не відмовили у допомозі, окрема подяка директору школи Надії Петрівні Клименко, учням, викладачам, а також всім тим, хто морально з нами!