Допомога дитячому центру "Барвінок"

Автор: Адміністрація сайту. Категорія: Підтримка організацій

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ ГО «Дитячий центр гармонійного розвитку «Барвінок». До нас звернулася по допомогу громадська організація «Дитячий центр гармонійного розвитку «Барвінок» для продовження своєї діяльності та забезпечення технічним обладнанням для повноцінної роботи із дітьми.

Світ не без добрих людей

Автор: Адміністрація сайту. Категорія: Підтримка організацій

VarnavaНам випала честь познайомитися з Кристиною Омельченко, керівником Дитячого Творчого Центру «Щасливе дитинство».

Дитячий Творчий Центр «Щасливе дитинство» створений Міжнародним Благодійним Фондом «Варнава» для дітей сиріт, з малозабезпечених сімей, з неповних сімей, дітей - інвалідів, дітей з багатодітних сімей. В творчому центрі вони мають можливість безкоштовно відвідувати різноманітні гуртки (англійська мова, музика, ліплення, живопис, і т.д.) та допомогу у дошкільній та шкільній програмі.

На сьогоднішній день, центр планує відкрити комп’ютерний гурток, де діти абсолютно безкоштовно зможуть оволодіти навичками роботи з персональним комп’ютером, ази програмування, web- дизайну та інші напрямки комп’ютерної грамоти. Гурток буде являти собою 2 комп’ютерні класи по 15 комп’ютерів. Нас дуже надихнув той факт, що знайшлися люди, справжні професіонали своєї справи, які абсолютно безкоштовно готові поділитися своїми знаннями з дітьми. Ми вважаємо що це не повинно залишитись без уваги, бо в цей час дуже складно отримати корисну інформацію навіть за гроші. Це ще одна спроба надати шанс на краще майбутнє нашим дітям.

Прохання про допомогу ГО "Світанок"

Автор: Адміністрація сайту. Категорія: Підтримка організацій

SvitanokСкільки фільмів ви переглянули за все своє життя? А скільки запам'яталося, та так, що ви хоч іноді цитуєте фрази улюблених акторів? Кіно потрібно розцінювати не тільки як проведення часу, а ще і як мистецтво. Мистецтво, яке допомагає нам жити, творити і розвиватися. Нещодавно до нас прийшов лист з проханням про допомогу. Чернігівський кіноклуб позбувся свого проектора, а разом з ним, можливість вивчати кіно. Ми дуже хочемо допомогти, в першу чергу, молоді. А тому звертаємося до вас, наших улюблених читачів: для придбання нового проектора потрібна не така вже й велика сума, давайте скинемося потроху. А може у когось є не потрібний або поламаний проектор - ми з радістю його полагодимо і презентуємо у кіноклуб.

Фотокопія листа