Олександр Галанін "Кіосакі по-українськи"

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Competition

Благодійний Фонд «ЦВІТ НАЦІЇ», за підтримки Міжнародної Консалтингової Групи «NIAR», громадської організації «Армія Патріотів України», української філії Міжнародної Федерації молодих лідерів та підприємців «JCI_Ukraine». продовжує цикл інтерактивних лекцій за тематикою фінансів, інвестування та підприємницької діяльності, призначених для соціалізації учасників АТО і переселенців, розвитку соціально-відповідального бізнесу.

Наш лектор - Олександр Галанін, тренер Української Академії Тренінгу, сертифікований бізнес-тренер, бізнес-консультант. Учасник і організатор соціально-освітніх програм, фестивалів та семінарів. Має практичний (в т.ч. управлінський) досвід участі в різних бізнес - проектах: виробництво, будівництво, торгівля, сфера послуг і консалтинг.

Тема виступу: Квадрант грошового потоку. Типи людей у ​​бізнесі (Кіосакі по-українськи)

Р. Кійосакі за допомогою «Квадранта грошового потоку» зобразив типи людей, які становлять світ бізнесу. Ми обговоримо і поговоримо про те: хто ці люди, які сильні сторони у кожного типу, що їх об'єднує і чим вони відрізняються, в якому секторі перебуваєте ви, в який сектор спрямовані Ваші кроки, що потрібно для того щоб заробляти гроші, що для вас підприємництво. Можливість змінитися є у кожного, але змінити сектор - це зовсім інше. Зміна сектора - це в першу чергу зміна всередині себе, свого мислення і поглядів. Зміна - справа не легка, і багато людей відмовляються їх робити. А ви на що готові?

Що буде корисного?

  • Ми дізнаємося як створювати грошовий потік
  • Отримаємо інформацію про 4 основних типи людей в бізнесі і визначимо власний тип
  • Отримаємо поради від експерта-практика

Вхід вільний. Обов'язкова попередня реєстрація.

Дата проведення: 19 жовтня 2015, Понеділок
Час проведення: з 19:00 до 20:30
Місце проведення: м Київ, вулиця Хрещатик, 6 (поверх 4), офіс 5А, JCI Ukraine.
Посилання на мапу