Іван Корякін "Страсті по грошах"

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Competition

У Суботу, 19 вересня, пройшла перша частина Практикуму Івана Корякіна "Страсті по грошах". Місце проведення: вул. Саксаганського, 70А Коворкінг-центр «Щастя Хаб» (вхід через арку на вулиці Паньківська, 14).

Лектор - Іван Корякін, фінансовий експерт, більше 10 років досвіду роботи в міжнародних компаніях, заступник фінансового директора агропромхолдингу "Астарта-Київ", автора статей Forbes-Україна.

Завдання курсу:

 • З'ясувати, що таке гроші і їх роль у житті сучасного суспільства
 • Розібратися в стереотипах, шаблонах і обмеженнях, пов'язаних з грошима
 • Позбутися від комплексу хронічного «відсутності» грошей
 • Внести передбачуваність в управління фінансами
 • Інструкції з поведінки в період кризи
 • Показати, що при грамотному підході грошей вистачає на все і завжди

Короткий опис курсу:

Гроші необхідні в сучасному суспільстві. Людям доводиться управляти грошима з моменту їх появи. Не є винятком і наш час. Повсюдно прийнято вважати, що «грошей не вистачає на життя», «грошей ніколи не буває багато». Оскільки наші бажання часто перевищують наші можливості, а ми дуже швидко звикаємо до певного рівня достатку, то завжди виникає дві проблеми: де знайти гроші і як їх розумно витратити. Особливо непросто їх вирішувати тоді, коли ми наважуємося на серйозні життєві проекти. Іноді ми просто навіть не наважуємося братися за них, думаючи, що це нам не під силу. У період кризи грошове питання особливо загострився. Хто потрапив у ситуацію непідйомних виплат по кредиту, хтось може забрати депозит з банку, в якому введена тимчасова адміністрація. Тим часом більшість проблем можна було б передбачити заздалегідь.

Ви отримаєте відповіді на питання:

 1. Як впоратися з дефіцитом грошей?
 2. Як планувати доходи і контролювати витрати?
 3. Як змусити накопичені Вами гроші працювати?
 4. Як розпізнати проблемний банк, як вибрати надійний банк і працювати з ним?
 5. Як виробляти довгострокові придбання?
 6. Як захиститися від можливих ризиків?
 7. Як скласти Ваш власний фінансовий план?

Захід проводиться за підтримки наших традиційних партнерів: Компанія «NIAR», Громадська організація «Армія Патріотів України», Коворкінг-центр «Schastiehub».