Внутрішня алхімія онлайн-бізнесу

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Мастер-класс

Благодійний Фонд «ЦВІТ НАЦІЇ», за підтримки Міжнародної Консалтингової Групи «NIAR», української філії Міжнародної Федерації молодих лідерів та підприємців «JCI Ukraine», коворкінг-центру «Sчасte Hub» продовжує цикл інтерактивних лекцій по тематиці фінансів, інвестування та підприємницької діяльності, призначених для соціалізації учасників АТО та переселенців, розвитку соціально-відповідального бізнесу.

Олександр Галанін "Кіосакі по-українськи"

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Competition

Благодійний Фонд «ЦВІТ НАЦІЇ», за підтримки Міжнародної Консалтингової Групи «NIAR», громадської організації «Армія Патріотів України», української філії Міжнародної Федерації молодих лідерів та підприємців «JCI_Ukraine». продовжує цикл інтерактивних лекцій за тематикою фінансів, інвестування та підприємницької діяльності, призначених для соціалізації учасників АТО і переселенців, розвитку соціально-відповідального бізнесу.

Роман Ільченко "Де взяти гроші на Стартап"

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Competition

24 вересня 2015 Благодійний Фонд «ЦВІТ НАЦІЇ», за підтримки Міжнародної Консалтингової Групи «NIAR», громадської організації «Армія Патріотів України», Американських Рад з міжнародної освіти «American Councils», продовжив цикл інтерактивних лекцій за тематикою фінансів, інвестування та підприємницької діяльності, призначених для соціалізації учасників АТО і переселенців, розвитку соціально-відповідального бізнесу.

Іван Корякін "Страсті по грошах"

Дата: . Категорія: Блог "Цвіт Нації"

Competition

У Суботу, 19 вересня, пройшла перша частина Практикуму Івана Корякіна "Страсті по грошах". Місце проведення: вул. Саксаганського, 70А Коворкінг-центр «Щастя Хаб» (вхід через арку на вулиці Паньківська, 14).